top of page

בניה קלה והבית מוכן כולל ממ"ד

 כולל תכנון המבנה עם אדריכלית - מרמת החלוקה הפנימית ועד רמת הגימור

כולל אישור פיקוד העורף על הגרמושקה

השיטה החדשה לבנייה קלה ומהירה

אופציה לשני מפלסים

אופציה למרתף

בנייה קלה דגמים מוכנים

שרטוט של מבנה יביל 50 מ"ר

בניה קלה למגורים 50 מ"ר
3 חדרים
249,000 ₪

שרטוט של מבנה יביל 100 מ"ר

בניה קלה למגורים 100 מ"ר
5 חדרים
450,000 ₪

שרטוט של מבנה יביל 150 מ"ר 6 חדרים

בניה קלה למגורים 150 מ"ר
6 חדרים
675,000 ₪

שרטוט של מבנה יביל 150 מ"ר 7 חדרים

בניה קלה למגורים 150 מ"ר
7 חדרים
675,000 ₪

שרטוט של מבנה יביל 200 מ"ר 7 חדרים

בניה קלה למגורים 200 מ"ר
7 חדרים
900,000 ₪

* המחירים לא כוללים הובלה וביסוס

* המחירים לא כוללים מע"מ

בית מוכן בשיטה של בניה קלה ומהירה

הודות לטכנולוגיות עדכניות שרותמת את כל החידושים ההנדסיים של הבנייה המתועשת בתים מוכנים למכירה הפכו לאלטרנטיבה מצויינת והם מוכנים במהירויות שיא הודות לשיטות שמאפשרות בנייה מהירה במיוחד. המוצר הסופי הוא בית מוכן לכל דבר שאפשר לאכלס בנוחות ובלי לוותר על איכות או עיצוב מותאם.

הדמיית בית מוכן בבנייה קלה מבטון

הבית באותה האיכות אבל מוכן הרבה יותר מהר!

בשונה מהתהליך הרגיל של בניית בית שהוא ממלכת אי הודאות, כאן לוח הזמנים ברור, קצר ונטול עיכובים. מה שהופך את הבית המוכן לבנייה הקלה ביותר שאי פעם תפגשו.

בשיטת הבנייה הקלה מקבלים בית מוכן תוך ארבעה חודשים בלבד! עשרה חודשים מהיר יותר מזמן הבנייה של בית בשיטה הקונבנציונאלית. נוסף על כך, מכיוון שהכול רץ על פס ייצור, אין בלת''מים, בעיות בזמנים או בעיות נוספות שמאפיינות קבלני בנייה שועבדים בשיטה המסורתית.

נוסף על לוח הזמנים המהודק, בנייה קלה של בית מוכן היא גם עניין זול בהרבה. שיטה זו מורידה את עלויות הבנייה בעשרות אחוזים, עד כדי מחצית המחיר של בית קונבנציונלי (ולראייה מוזמנים לצפות בקטלוג של חברות הבנייה הקלה, אשר מציעות בתים ברמה גבוהה מאוד ב4,000 ₪ למ"ר). בנוסף, בדומה ללוח הזמנים, גם התקציב ידוע מראש ולא ניתן לשינויים.

זאת ועוד, החיסכון לא נגמר כאן. הבניה הקלה היא אפקטיבית מבחינה אנרגטית (ירוק כבר אמרנו?), ולכן בית מוכן צפוי לחסוך למשפחה עוד אלפי שקלים שנתיים על הוצאות אנרגיה כגון חימום וקירור.

גמישות היא מילת המפתח

קשה לחשוב על בית שנבנה במקום אחר, במפעל שרחוק מהמגרש. אולם האמת היא שניתן לעקוב אחר הקמת בית מוכן בכל רגע ורגע. מצד אחד הרעשים והפסולת שנלווים לבניית בית נחסכים מהלקוחות ומצד שני חברות בנייה קלה מציעות קשר ישיר עם הלקוחות לרבות ביקורים במפעל, פגישות ייעוץ וקשר טלפוני רציף בנושאים שונים.

חשוב להדגיש למרות שמדובר בבנייה קלה, בית מוכן אינו תבנית אחידה שנמסרת מראש לכל לקוח ללא הבדל. בנייה מודולרית מאפשרת התאמה של הדגם לצרכים הספציפיים של כל לקוח. כך כל דייר נהנה מבית מוכן, איכותי ומותאם אישית, גם מבחינה אדריכלית. יש מקום רב לאמירה האישית של הלקוח ולגמישות בהליך הבנייה.

בתים מוכנים עמידים ואמינים

העמידות של בין מוכן שנוצר בבנייה קלה נחשבתלגבוהה יותר משל בתים שנבנו בשיטה הקונבנציונלית, בייחוד כשמדובר על בנייה מבטון. בתים אלו עומדים בכל התקנים הרלוונטיים לבתים בישראל, והם מיוצרים תוך מחשבה גם על מקרי קיצון, כגון שריפות או רעידות אדמה. בטון מוסיף המון - אתם מרוויחים אור, אוויר וצל גם בקיץ!

יתרון נוסף הוא העובדה שבנייה קלה מאפשרת לקבל גם ממ"ד מוכן, בעוד שבבנייה קלה מלוחות גבס או מפאנל מבודד צריך לבנות את הממ"ד בשטח או להוביל ולמקם בשטח ממד תקני. בשיטה שלנו ממ"ד מוכן כבר מגיע "בילד אין" עם הבית, כך שאין צורך לבנות אותו בשטח עם קבלן נפרד.

בית מוכן 150 מ"ר, 6 חדרים עם ממ"ד תקני מוכן

קצת על התהליך של הבנייה הקלה

  1. מתחילים מפגישת ייעוץ.

  2. מודדים את השטח ומתכננים את הפרויקט עם אדריכל.

  3. המהנדס מכין תכניות קונסטרוקציה ואנו מגישים אותן לאישור פיקוד העורף.

  4. עם אישור התכניות מתחילים לבנות את הבית במפעל.

  5. לאחר מכן מכינים את השטח המיועד לבואו של הבית המוכן.

  6. לאחר שהשטח הוכן והבית שלך הושלם, כל מה שנותר הוא הובלה וזהו, בית החלומות מוכן ומזומן למגורים.

לחשוב מחוץ לממ''ד

האפשרות של בית מוכן מבטון ללא ממ''ד אמנם קיימת, אך כדאי להדגיש שהיא פחות מומלצת ומשנת 92 גם לא חוקית. קודם כל, ממ''ד הוא אמצעי מציל חיים, וככזה אסור לזלזל בו או לחסוך אותו ולהסתכן. במציאות הישראלית המורכבת ממ''ד הוא ערובה לשקט נפשי כמעט בכל עיר ויישוב.

נוסף על החשיבות הביטחונית, לתוספת ממ''ד לנכס יש יתרון מבבחינה כלכלית. ערכם של בתים עם ממ''ד גבוה במאות אלפי שקלים (תלוי באיזורים בארץ) מבתים נטולים מרחב מוגן. כדאי לדעת שבאזורים רבים בישראל (יישובי קווי עימות) המדינה מממנת מענקים עבור בניית ממ''ד, המשתנים בסכומם לפי סוג הנכס.

צריך לזכור גם שבחיי היומיום ממ''ד מוכן הוא חדר לכל דבר אשר יכול לשמש כחדר משחקים, חדר שינה, מחסן ועוד. אופציה מעשית למדי היא למקם את חדר הילדים במרחב המוגן, כך שגם בעתות חירום הילדים יוכלו לישון ולחיות בחדרם בשקט יחסי.

פתרון הדיור שמתאים לכולם

בשורה התחתונה, בניה קלה מאפשרת לקבל בית מוכן כולל ממ''ד מה שהופך אותה פתרון דיור ישראלי מושלם, מבחינה בטיחותית, כלכלית, סביבתית ופרקטית כאחד. אין מדובר באלטרנטיבה 'היפית' שרק משוגעים יכולים ליישם (כמו למשל דום או קרוואן) אלא בבית לכל דבר, ששיטת הייצור שלו מאתגרת את המודל המסורתי.

לכן עבור משפחות צעירות שאינן רוצות לחיות שנים ארוכות עם משכנתא חודשית אך כן רוצות להיכנס לבית משלהם באופן די מידי, ושיהיה חמים ומוגן, בית מוכן מבטון עם ממ''ד הוא האפשרות האידיאלית. בעיר, בכפר או בקיבוץ – בית מוכן, כי העתיד כבר כאן.          

אז מה היתרונות של בנייה קלה?

עם ההתפתחויות הטכנולוגיות בתחום, הבית המוכן נבנה בשיטת בניה קלה מה שהופך אותו לפתרון מעולה עבור משפחות צעירות וזוגות המחפשים להוזיל את עלויות הדיור שלהם מבלי להתפשר על איכות המבנה. הבית מגיע מוכן למגורים, והליך בנייתו מהיר ולוקח חודשים ספורים עד לקבלת המפתח. 
 

זאת ועוד, מדובר בפתרון השומר על הסביבה ומקטין את טביעת האצבע הפחמנית של כל המשפחה. בתהליך הבנייה ישנו דגש על שימוש בחומרים יעילים מבחינה אנרגטית החוסכים בעלויות החימום והקירור של הבית, ומפחיתים את השימוש בחשמל וכך גם את זיהום האוויר. בנוסף, הבנייה נעשית מבטון יצוק אשר עמיד לאורך שנים רבות, וחוסך בפסולת בניין.

למי מתאימה הבנייה הקלה?

התשובה הפשוטה? לכולם! כיום עם הגידול באוכלוסייה והמעבר לערים צפופות, נדרשים פתרונות יצירתיים למגורים עבור משפחות, זוגות צעירים ובני הגיל השלישי, אשר יתאימו למציאות של ימינו. על כן, שיפורים שהוטמעו בתהליכי הבנייה בשנים האחרונות הפכו את הבנייה הקלה לאפשרות ממשית עבור כל מי שמעוניין בפתרון דיור זול, מודרני, אמין ובטיחותי.
 

אז אם נטל התשלומים החודשי של השכירות או המשכנתא מכביד עליכם, או שאתם מחפשים להגדיל את המשפחה וזקוקים למרחב נוסף אך לא מעוניינים להתחייב לתשלומים לעשרות שנים, בנייה קלה היא הפתרון עבורכם. תוכלו לבחור ממגוון פתרונות מודולריים המותאמים לכל סביבה בישראל, ובמהרה תרגישו בבית ולא תאמינו איך לא עברתם קודם. 

מדוע לבחור בנו עבור פרויקטים של בניה קלה?

משום שאנו חברת בניה קלה מהמנוסות בתחום, אנו עוסקים בתחום עשרות שנים, כאשר את כל הניסיון שלנו אנו משקיעים בלקוחותינו. אנו מאמינים כי ניסיון שווה את משקלו בזהב, ושניתן לראות אותו בכל שלבי הפרויקט, מהתכנון המשותף ועד הביצוע. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך ונספק לכם מעטפת שירות אשר תסיר כל דאגה מליבכם.
 

יתרה מכך, באמצעות הצוות המקצועי שלנו, אשר בקיא בכל הליכי האישורים, התקנות והביצוע בשטח, אנו מסוגלים לרכז את כל הדרוש מקצה לקצה על מנת להבטיח את השירות המקצועי והאמין ביותר החוסך מאבקים בירוקרטיים הגוזלים זמן וכוח. אז תנו לנו לעשות את מה שאנחנו מכירים הכי טוב, ותשאירו את הדאגות לנו.

bottom of page