בית מוכן מבטון כולל ממ"ד

כולל אישור פיקוד העורף על הגרמושקה

כולל תכנון המבנה עם אדריכלית - מרמת החלוקה הפנימית ועד רמת הגימור

אלטרנטיבה מובילה לבנייה קלה | בניה מהירה מבטון

מבנה יביל למגורים 50 מ"ר
3 חדרים
249,000 ₪

שרטוט של מבנה יביל 50 מ"ר

בתים מוכנים מבטון בבנייה קלה מחיר

שרטוט של מבנה יביל 100 מ"ר

מבנה יביל למגורים 100 מ"ר
5 חדרים
450,000 ₪

שרטוט של מבנה יביל 150 מ"ר 6 חדרים

מבנה יביל למגורים 150 מ"ר
6 חדרים
675,000 ₪

שרטוט של מבנה יביל 150 מ"ר 7 חדרים

מבנה יביל למגורים 150 מ"ר
7 חדרים
675,000 ₪

שרטוט של מבנה יביל 200 מ"ר 7 חדרים

מבנה יביל למגורים 200 מ"ר
7 חדרים
900,000 ₪

* המחירים לא כוללים הובלה וביסוס

* המחירים לא כוללים מע"מ

בית מוכן מבטון כולל ממ''ד מוכן

כשחושבים על בניית בית המחשבה הראשונה שעולה לרובנו היא קבלן וצוות שיפוצניקים שמגיעים לשכונת מגורים ומתחילים להקים בית מאפס. אולם אחד הטרנדים המרכזיים היום בענף הבנייה המהווה אלטרנטיבה אפילו לבנייה הקלה, הוא הבית המוכן, מבנה יביל מבטון שנבנה במפעל הייצור ומגיע לשטח עם מנוף.

מבנים ניידים המוכרים גם כמבנים יבילים הפכו כלכך אמינים שאפשר לראות אותם אפילו בבסיסים צבאיים.

הודות לטכנולוגיות עדכניות שרותמת את כל היתרונות של בנייה מתועשת ובניה טרומית מבטון בתים מוכנים למכירה הפכו לאלטרנטיבה מצויינת שיכולה להחליף פתרונות של בנייה קלה. מדובר על בית לכל דבר אשר יכול לאכלס משפחה בנוחות ואפילו, מבלי לוותר על העיצוב.

הבית שלנו גדול וירוק

שיטת ההרכבה של בית מוכן (המוכרת גם כבניה קלה מבטון) היא שיטה שמותאמת לעידן הנוכחי, בו ערים רבות מאוכלסות בצפיפות וההיבט הסביבתי הוא עניין לא פחות חשוב מהיבטים אחרים הקשורים להקמת בית. לכן אין זה פלא ששיטה זאת צוברת תאוצה במדינות המתקדמות בעולם, לרבות מערב אירופה, ארצות הברית, קנדה, אוסטרליה ועוד.

כיצד מתבטאת הידידותיות לסביבה? בראש ובראשונה, בנייה קלה מבוססת על יציקת המבנה מבטון שמחזקים לעשרות שנים, בשונה מהבנייה המסורתית מטיט ומבלוקים. בנוסף, הבנייה קלה מתועשת מצמצמת בצורה ניכרת את הפגיעה בסביבה, כך למשל, הודות לעובדה שלרוב כל הפסולת נותרת באתר הבנייה, ולא מועברת לאזורי טבע.

בניה קלה מבטון שמה דגש על חיסכון אנרגטי, תוך שימוש באמצעים אופטימליים ומכונות מתקדמות ואקולוגיות. כאשר הביקוש לפתרונות מגורים עדיין עולה, אך המודעות האקולוגית חשובה יותר מתמיד, אין ספק שבנייה קלה היא התשובה הירוקה מכולן.

הדמיית בית מוכן בבנייה קלה מבטון

הבית באותה האיכות אבל מוכן הרבה יותר מהר!

בשונה מהתהליך הרגיל של בניית בית שהוא ממלכת אי הודאות, כאן לוח הזמנים ברור, קצר ונטול עיכובים. מה שהופך את הבית המוכן מבטון לבנייה הקלה ביותר שאי פעם תפגשו.

הבית שלכם מוכן תוך ארבעה חודשים בלבד! עשרה חודשים מהיר יותר מזמן הבנייה של בית בשיטה הקונבנציונאלית. נוסף על כך, מכיוון שהכול רץ על פס ייצור, אין בלת''מים, בעיות בזמנים או בעיות נוספות שמאפיינות קבלני בנייה מהשיטה המסורתית.

נוסף על לוח הזמנים המהודק, בנייה קלה של בית מוכן מבטון היא גם עניין זול בהרבה. שיטה זו מורידה את עלויות הבנייה בעשרות אחוזים, עד כדי מחצית המחיר של הבית הקונבנציונלי המקביל (ולראייה מוזמנים לצפות בקטלוג של חברות הבנייה הקלה, אשר מציעות בתים ברמה גבוהה מאוד ב4,000 ₪ למ"ר). בנוסף, בדומה ללוח הזמנים, גם התקציב ידוע מראש ולא ניתן לשינויים.

זאת ועוד, החיסכון לא נגמר כאן. הבניה הקלה היא אפקטיבית מבחינה אנרגטית (ירוק כבר אמרנו?), ולכן בית מוכן מבטון צפוי לחסוך למשפחה עוד אלפי שקלים שנתיים על הוצאות אנרגיה כגון חימום וקירור.

גמישות היא מילת המפתח

קשה לחשוב על בית שנבנה במקום אחר, במפעל שרחוק מהמגרש. אולם האמת היא שניתן לעקוב אחר הקמת בית מוכן בכל רגע ורגע. מצד אחד הרעשים והפסולת שנלווים לבניית בית נחסכים מהלקוחות ומצד שני חברות הבנייה מציעות קשר ישיר עם הדיירים החדשים, לרבות ביקורים במפעל, פגישות ייעוץ וקשר טלפוני רציף בנושאים שונים.

חשוב להדגיש למרות שמדובר בבנייה קלה, בית מוכן אינו תבנית אחידה שנמסרת מראש לכל לקוח ללא הבדל. כפי שהשם מרמז, בנייה מודולרית מאפשרת התאמה של הדגם לצרכים הספציפיים של כל לקוח. כך כל דייר נהנה ממבנה יביל, איכותי ומותאם אישית, גם מבחינה אדריכלית. יש מקום רב לאמירה האישית של הלקוח ולגמישות בהליך הבנייה.

בתים מוכנים עמידים ואמינים

העמידות של מבנים ניידים נחשבת לגבוהה יותר משל בתים שנבנו בשיטה הקונבנציונלית, בייחוד כשמדובר על בנייה מבטון. בתים אלו עומדים בכל התקנים הרלוונטיים לבתים בישראל, והם מיוצרים תוך מחשבה גם על מקרי קיצון, כגון שריפות או רעידות אדמה.

יתרון נוסף הוא העובדה שבנייה קלה מבטון מאפשרת לקבל גם ממ"ד מוכן, בעוד שבבנייה קלה מלוחות גבס או מפאנל מבודד צריך לבנות את הממ"ד בשטח או להוביל ולמקם בשטח ממד תקני. בשיטה שלנו ממ"ד מוכן כבר מגיע "בילד אין" עם הבית, כך שאין צורך לבנות אותו בשטח עם קבלן נפרד.

בית מוכן 150 מ"ר, 6 חדרים עם ממ"ד תקני מוכן

קצת על התהליך של בניית בית מוכן מבטון

  1. מתחילים מפגישת ייעוץ.

  2. מודדים את השטח ומתכננים את הפרויקט עם אדריכל.

  3. המהנדס מכין תכניות קונסטרוקציה ואנו מגישים אותן לאישור פיקוד העורף.

  4. עם אישור התכניות מתחילים לבנות את הבית במפעל.

  5. לאחר מכן מכינים את השטח המיועד לבואו של הבית המוכן.

  6. לאחר שהשטח הוכן והבית שלך הושלם, כל מה שנותר הוא הובלה וזהו, בית החלומות מוכן ומזומן למגורים.

לחשוב מחוץ לממ''ד

האפשרות של בית מוכן מבטון ללא ממ''ד אמנם קיימת, אך כדאי להדגיש שהיא פחות מומלצת ומשנת 92 גם לא חוקית. קודם כל, ממ''ד הוא אמצעי מציל חיים, וככזה אסור לזלזל בו או לחסוך אותו ולהסתכן. במציאות הישראלית המורכבת ממ''ד הוא ערובה לשקט נפשי כמעט בכל עיר ויישוב.

נוסף על החשיבות הביטחונית, לתוספת ממ''ד לנכס יש יתרון מבבחינה כלכלית. ערכם של בתים עם ממ''ד גבוה במאות אלפי שקלים (תלוי באיזורים בארץ) מבתים נטולים מרחב מוגן. כדאי לדעת שבאזורים רבים בישראל (יישובי קווי עימות) המדינה מממנת מענקים עבור בניית ממ''ד, המשתנים בסכומם לפי סוג הנכס.

צריך לזכור גם שבחיי היומיום ממ''ד מוכן הוא חדר לכל דבר אשר יכול לשמש כחדר משחקים, חדר שינה, מחסן ועוד. אופציה מעשית למדי היא למקם את חדר הילדים במרחב המוגן, כך שגם בעתות חירום הילדים יוכלו לישון ולחיות בחדרם בשקט יחסי.

פתרון הדיור שמתאים לכולם

בשורה התחתונה, בית מוכן מבטון כולל ממ''ד הוא פתרון דיור ישראלי מושלם, מבחינה בטיחותית, כלכלית, סביבתית ופרקטית כאחד. אין מדובר באלטרנטיבה 'היפית' שרק משוגעים יכולים ליישם (כמו למשל דום או קרוואן) אלא בבית לכל דבר, ששיטת הייצור שלו מאתגרת את המודל המסורתי.

לכן עבור משפחות צעירות שאינן רוצות לחיות שנים ארוכות עם משכנתא חודשית אך כן רוצות להיכנס לבית משלהם באופן די מידי, ושיהיה חמים ומוגן, בית מוכן מבטון עם ממ''ד הוא האפשרות האידיאלית. בעיר, בכפר או בקיבוץ – בית מוכן, כי העתיד כבר כאן.