ממ"ד נייד – איתכם בכל מקום

בשנים האחרונות המודעות לחשיבות התקנת ממ"ד בבית עלתה מאוד. בהתאם גם עלה הביקוש למרחבים מוגנים והתפשט כמעט לכל רחבי הארץ. אלא שישנם בתי אב רבים בישראל שהתקנת ממ"ד "קלאסי" פשוט לא אפשרית בהם – אם בשל העלויות הגבוהות, תנאי המקום כמו גודל או חלוקת חדרים שאינם תואמים את דרישות פיקוד העורף, או תנאים אחרים כמו ייחודיות חומרי הגלם ועוד. בדיוק לשם כך התווספו אפשרויות מיגון חדשות בעשורים האחרונים, כדי שכל אזרח בארץ יקבל מענה אופטימלי לשעת חירום.

מהו ממ"ד נייד?

הוספת ממ"ד לבית יכולה להיעשות בפועל באחת משתי דרכים: הראשונה היא לבנות ממ"ד בבית – אפשרות פופולרית במיוחד במקרים של הרחבת בנייה; האפשרות השניה והזולה יותר להתקנת מרחב מוגן בבית היא הוספת ממד מוכן. ממ"ד נייד הוא למעשה חדר מוגן העונה על כל ההנחיות של פיקוד העורף, ומיוצר במפעל ייעודי לכך. הוא יכול להגיע ביד שניה ממוסדות או משפחות או לחלופין לרכוש מרחב מוגן מוכן ביד ראשונה מהמפעל, לפי מידות התואמות את הצרכים שלכם. אפשרות זו זולה באופן משמעותי מהתקנתו ה"קלאסית" של ממד בבית, אם כי יש להכין את השטח בהתאם על מנת לשמור על יציבות המבנה בחיבורו עם כלל המבנה.

עברו דירה עם הממ"ד

במקרה שאינכם מתכננים להישאר בדירה שאתם מתגוררים בה, ובמיוחד אם יש ברשותכם האפשרות לגור בבית צמוד קרקע או כזה הסמוך לשטח פתוח (או לחלופין עם גינה מספיק גדולה), הממ"ד הנייד הוא אפשרות מצוינת שיכולה להתאים לכם, מפני שכך תוכלו "לעבור דירה" יחד איתו, לכל מקום שרק תרצו - ומעבר לשמירה המרבית על ביטחונכם, תוכלו כמובן גם לחסוך גם בהוצאות משמעותיות, כאשר כל שיהיה עליכם לעשות בדירה הבאה הוא לדאוג לשינועו של הממ"ד למיקומכם החדש.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למאות לקוחות שכבר בנו איתנו את הממ"ד מוכן שלהם ולהנות משירות מקצועי, אדיב ויעיל. 

2.JPG