10 סיבות לבחור בית מוכן מבטון

כל אחד רוצה לגור בבית משלו. אבל לא כל אחד יכול להרשות לעצמו לקנות בית, בטח לא בית חדש מקבלן, והאמת היא שקיימת אפשרות נוספת שהרבה אנשים עדיין לא מכירים – בית מוכן מבטון. 

אז מה זה אומר בדיוק בית מוכן מבטון או מבנה יביל ולמה זה משתלם?

בתים מוכנים מבטון נקראים גם "מבנים יבילים" או "מבנים ניידים" כי אפשר להוביל אותם עם מנוף למגרש בו מקימים את הבית. אבל מבנה יביל מבטון הוא גם הרבה יותר מכך. מבנה יביל מבטון יכול להגיע בגדלים ועיצובים שונים, להתאים לצרכים של זוג צעיר או משפחה עם ילדים. אפשר למקם מבנים ניידים כאלה בחצר הבית של ההורים, או על שטח מיועד לבנייה אותו רכשתם בעצמכם.

את המבנה היביל אפשר לחבר לכל התשתיות הנחוצות - חשמל, תקשורת, מים, גז וכו. מתקינים בו מזגנים ומטבח ומעצבים אותו כרצונכם - כמו כל בית אחר. ובמקרה שלנו, הוא גם מגיע עם ממ"ד מובנה.

בנוסף, מבנה יביל מבטון למגורים נבנה במפעל ייצור בשיטות מתקדמות ועם מכונות וכלים חדשניים, ולכן מצריך הרבה פחות עובדים – מה שמוזיל את הרכישה ומקצר את זמן הבנייה משמעותית.

כל היתרונות לבחירת מבנה יביל

למרות כל היתרונות המובהקים של מבנה יביל מבטון, עדיין הרבה אנשים בונים בית מבלוקים בשיטה המסורתית, על השטח הנבחר. לכן, לטובת מי שלא מכיר את היתרונות הרבים שקיימים בבחירה של מבנה יביל לטובת מגורים, הנה כמה יתרונות שכדאי לכם להכיר:

1. התאמה אישית מלאה של הבית לצרכים שלכם

מבנה יביל למגורים שנבנה על ידי חברה מקצועית, ניתן להתאמה אישית לצרכים שלכם. אתם יכולים לתכנן את מבנה הבית, את הגודל שלו, את מספר החדרים, את חלוקת השטח בין החללים השונים. אתם יכולים גם לערב מעצבת פנים בתהליך, לצד עבודה עם אדריכל, כדי ליצור מבנה יביל מבטון מותאם בדיוק לצרכים שלכם ומעוצב בדיוק כפי שחלמתם.

2. עמידות גבוהה לטווח ארוך

קפדה יתרה על שלבי ביצוע מסודרים, עבודה מול בעלי מקצוע כמו אדריכלים ומהנדסים מהשורה הראשונה, שימוש בחומרי גלם משובחים ותהליכי ייצור מבוססים על שנים של ניסיון – כל אלה יכולים לספק לכם מבנה יביל מבטון שהוא גם עמיד ויציב בצורה יוצאת דופן. אין חולק על כך שמבנה מבטון יצוק עמיד יותר מבלוקים או כל חומר גלם אחר, הן בפני רעידות אדמה, אש ורטיבויות. התוצאה היא מבנה יביל שמספק לכם בית בטוח, יציב, שיתן לכם שקט לעשרות שנים.

3. תהליך ביצוע מוקפד

שלבי ההקמה של הבית מורכבים מתכנון אדריכלי בהתאם לחזון ולרצונות שלכם, בכפוף להיתרים מהגורמים הרלוונטיים – הועדה המקומית לתכנון ובנייה, רשות מקרקעי ישראל ופיקוד העורף – הן לגבי איכות המבנה, גודלו, מיקומו וכיוצ"ב. התהליך המוקפד מחייב את החברה המבצעת לעמוד בסטנדרט גבוה, לספק לכם מוצר איכותי ולפעול מולכם בשקיפות מלאה.

4. ניידות

מבנה יביל למגורים מבטון הוא מבנה נייד. הוא מתחבר למנוף עם ווי הרמה שיצוקים בתקרה ואפשר להעביר אותו ממקום למקום בקלות רבה יחסית. למרות שנדרשות הכנות של השטח לפני הצבת המבנה, הוא עדיין ניתן לשינוע גם אחרי שנים רבות שנמצא במגרש מסוים. בניגוד לבנייה קלה בה המבנה נבנה מלוחות גבס או פאנל מבודד, חברת עופרים הנדסה ובנייה בע"מ היא החברה היחידה בארץ שבונה את המבנה מבטון, ולכן במהלך השינוע המבנה לא מתפרק או מתעקם אלא נותר יציב לחלוטין. 

5. מודולריות, פונקציונליות ועיצוב

מבנה יביל מבטון הוא מבנה שניתן לעצב ולתכנן בקלות רבה. אפשר להתאים אותו לצרכים שלכם, לעיצוב שחלמתם עליו, לגודל הדרוש לכם. ניתן להתאים אותו גם לאופי המגרש ולמיקום הרצוי בשטח. ניתן להסיר ולהוסיף מחיצות לפי הצורך, לקבוע את מספר החדרים הרצוי ואת גודלם, לבנות קומה מעליו, להוסיף מרפסת. כל זה מתאפשר הודות לשיטת הבנייה המבוססת על יציקת בטון בעזרת תבניות ברזל או אלומיניום.

6. היתרון הגדול - המחיר

קנייה או בנייה של בית משלכם היא אמנם חלום, אבל חלום יקר, שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו. עם מבנה מוכן מבטון, שעלותו נמוכה בעשרות אחוזים מעלות של בית קונבנציונאלי, הדרך שלכם להגשת החלום קצרה הרבה יותר. 

מבנה יביל מבטון חוסך לכם מאות אלפי שקלים לעומת קנייה או בנייה של בית קונבנציונאלי. אבל חשוב לציין שהמחיר בשום אופן לא בא על חשבון יתרונות חשובים אחרים, כמו בטיחות, עיצוב, נוחות ועוד - כל אלה נכללים גם הם במבנה יביל. תופתעו לגלות שמבנה יביל מבטון הוא אף איכותי בהרבה מאיכות מבנה שנבנה בשיטה המסורתית. 

7. עזרה לילדים

מבנה יביל למגורים יכול להיות פתרון מושלם להורים שרוצים לעזור לילדים שלהם. מבנה כזה בחצר הבית, או על קרקע אחרת בבעלות המשפחה, הוא פתרון מהיר, זול ונוח, בין אם מדובר על סטודנטים שנאבקים למחייתם, על זוג צעיר בתחילת דרכו ואפילו אם על משפחה צעירה שזקוקה לכל עזרה אפשרית כדי להתאזן כלכלית.

8. נכס להשקעה

יש לכם חצר גדולה וריקה ואתם רוצים להרוויח ממנה כסף? בית מוכן מבטון יכול להניב תשואה גבוהה וליצור לכם הכנסה חודשית קבועה. כך אתם מרוויחים דמי שכירות בגובה זהה לזה שתקבלו עבור מבנה רגיל, אבל הרווח הוא כמובן גדול יותר, כי ההשקעה הראשונית קטנה יותר משמעותית.

9. חיסכון באנרגיה

מבנים ניידים מבטון למגורים נחשבים חסכוניים באנרגיה בזכות שימוש בחומרי גלם משובחים, הקפדה על בידוד תרמי ואקוסטי ויצירת מערכת איטום אמינה.

כל אלה שומרים על הטמפרטורה הפנימית של הבית וחוסכים לכם עלויות חימום וקירור חשמלי. משום כך מבנים ניידים נחשבים לעיתים קרובות מובילים בתחום הבנייה הירוקה, ויכולים לחסוך לכם אלפי שקלים בשנה.

10. חיסכון בזמן

תהליך הבנייה וההרכבה של מבנים יבילים מבטון הוא כל כך נוח וחדשני, עד כי הוא התהליך היחיד שיכול לספק לכם את בית החלומות שלכם תוך זמן קצר במיוחד.

לכן, אם הזמן הוא פקטור מכריע עבורכם, ואם אתם זקוקים לתוספת מבנה למגורים תוך מספר חודשים, אתם יכולים להיעזר בפתרון האולטימטיבי של בית מוכן מבטון. המבנה היביל יגיע עד אליכם עם מנוף תוך 6 חודשים בלבד, מוכן לאכלוס כמעט מיידי. החיבור בין המבנים והחיבור לתשתיות במגרש אורך ימים בודדים.

לסיכום – בית מוכן מבטון כולל ממ"ד

בית מוכן מבטון הוא מבנה יביל איכותי, עמיד ובטיחותי, שמיוצר בתנאי מפעל בסטנדרטים גבוהים במיוחד, ובהתאמה אישית לחזון ולצרכים שלכם. מלבד בטיחות, מחיר נמוך, מהירות ונוחות, יש לו יתרונות רבים נוספים שהופכים אותו למתחרה רציני בשוק הנדל"ן התחרותי.

רוצים להתחיל לתכנן את בית החלומות שלכם? צרו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם!