כמה עולה בית מוכן מבטון כולל ממ"ד?

בית מוכן מבטון שייך לתחום הבניה הקלה. זהו מבנה יביל שנבנה במפעל, אותו ניתן לעצב כרצונכם ולתכנן בהתאם לצרכים שלכם - אבל לשלם הרבה פחות, לפעמים חצי מבנייה קונבנציונאלית!

אז ממה מורכב מחיר הבית ואיך תדעו כמה אתם צפויים לשלם עבור בניה קלה של בית מבטון?

?בניה קלה – למה זה זול יותר

שיטת הבנייה הייחודית, המתבצעת כמעט כולה בתנאי מפעל עם כלים ומכונות חדשניים, מאפשרת לחסוך בכוח אדם וכך לחסוך בעלויות באופן משמעותי. כתוצאה – אתם יכולים ליהנות ממחיר נוח, שמאפשר לכם לקנות את בית החלומות שלכם מוקדם משצפיתם.

תוצאה סופית ברמה גבוהה לצד עלות נמוכה

שלד הבית נבנה באמצעות יציקות בטון בתבניות, לאחר תכנון אדריכלי והנדסי כנדרש. התייחסות נפרדת לעלויות חומרי הגלם מגלה כי מדובר על חומרי גלם משובחים ואף יקרים יותר מאלה המשמשים לבנייה מסורתית. בחברת עופרים יוצקים את הבית באמצעות בטון פומיס, אגרגט שמיובא מיוון, הידוע בסגולות הבידוד התרמי והאקוסטי שלו. חומר גלם זה יקר משמעותית מאיסכוריות המשמשות לבנייה קלה או בלוקים המשמשים בבניה רגילה.

בנוסף, עבודות הגמר מוקפדות יותר, בעיקר כאשר מדובר על חברה אמינה שחשוב לה לשמור על המוניטין.

והתוצאה הסופית היא מחיר למ"ר בנייה זול הרבה יותר. למעשה, מדובר על חיסכון של 35-50% מעלות של בנייה רגילה!!! המחיר לבנייה קלה של בית מבטון צפוי לנוע בין 3,000-4,500 ₪ למ"ר, בעוד שבנייה רגילה עולה לכם לא פחות מ 7000 ש"ח למטר רבוע.

תחשיב עלויות בניה קלה

הנוחות בתנאי העבודה במפעל ייצור בו תנאי השטח לא משפיעים על תהליך הבנייה היא הסיבה העיקרית לעלויות הנמוכות, כמו גם מהירות הבניה קלה שמאפשרת לחסוך בכוח אדם. בניית המבנה בתנאי מפעל מאפשרת לצוות העובדים לפעול מהר יותר, טוב יותר, בטוח יותר ועם פחות תקלות ועיכובים.

המחיר לבית יהיה מושפע מכמה גורמים עיקריים:

 - גודל הבית

- דרישות מיוחדות

- עיצובים מיוחדים

- הכנת השטח

- עלויות היתרי בנייה

תכנון חכם לחיסכון בעלויות של בניה קלה

בהשוואה לבניה קונבנציונלית, קל יותר לאמוד את העלויות של בניה קלה, גם אם מדובר על בית מוכן מבטון. למרות זאת, חשוב לקחת בחשבון חריגות מהתקציב, כדי להיות ערוכים לכל מקרה.

בנוסף, חשוב שלא להתפשר על איכות חומרי גלם, או רמה גבוהה של בעלי מקצוע, כדי שלא תצטרכו לשלם יותר - בטווח הארוך.

בשורה התחתונה - כמה עולה בית מוכן מבטון כולל ממ"ד?

חברת עופרים מציעה בית מוכן מבטון כולל ממ"ד בעלות של 409,500 ₪ כולל שלד וגמר וכולל תכנון ואישור פיקוד העורף.

בנייה קלה של בית מוכן מבטון היא בחירה משתלמת מכל הבחינות ולכן, ההמלצה שלנו היא לבדוק את האפשרויות ולקבל הצעת מחיר כדי לקבל החלטה מושכלת, שתהיה גם משתלמת.